Stropné LED svietidlo Ronja s reproduktorom, CCT

Stropné svietidlo LED Ronja v pútavom dizajne s plastovými kryštálmi Ronja je nielen pútavé stropné svietidlo LED, ale má aj praktické funkcie. Jeho... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Ronja s
Značka: Globo
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo LED Ronja v pútavom dizajne s plastovými kryštálmi Ronja je nielen pútavé stropné svietidlo LED, ale má aj praktické funkcie. Jeho...

Stropné svietidlo LED Ronja v pútavom dizajne s plastovými kryštálmi Ronja je nielen pútavé stropné svietidlo LED, ale má aj praktické funkcie. Jeho okrúhle tienidlo je vyrobené z bieleho lakovaného železa a saténového akrylu, jeho vonkajší okraj je vybavený plastovými kryštálmi a dodáva mu veľmi zvláštny vzhľad. V jeho strede sa nachádza reproduktor, ktorý možno pripojiť pomocou Bluetooth a prehrávať hudbu podľa vlastného výberu. Okrem toho možno pomocou diaľkového ovládania ovládať jas a farbu svetla trvalo nainštalovaných LED diód. Tieto nastavenia možno uložiť pomocou praktickej pamäťovej funkcie a privolať ich pri inej príležitosti, aby ste sa vždy mohli vrátiť k režimu, ktorý je dokonale nastavený pre danú situáciu.

Tento unikátny produkt Stropné LED svietidlo Ronja s reproduktorom, CCT od obľúbenej značky Globo môžete si kúpiť teraz v ponuke naozaj lacno. Ceny už od 89,90 EUR.