RZB HB 207 LED s hrotom do zeme IP65 10 W 830 47°

Nastaviteľný vonkajší reflektor LED HB 207 so zemným hrotom LED reflektor s bodovým osvetlením 207 presvedčí flexibilným svetlom na zvýraznenie... viac informácií »
RZB HB 207 LED
Značka: BEGA
250 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný vonkajší reflektor LED HB 207 so zemným hrotom LED reflektor s bodovým osvetlením 207 presvedčí flexibilným svetlom na zvýraznenie...

Nastaviteľný vonkajší reflektor LED HB 207 so zemným hrotom LED reflektor s bodovým osvetlením 207 presvedčí flexibilným svetlom na zvýraznenie sôch, fasád, stromov atď. vo vonkajšom priestore. Valcovú hlavu s otvorom možno nastaviť vďaka kĺbu na ramene. Vysokonapäťový modul LED vyžaruje teplé biele svetlo cez priehľadný sklenený kryt. Počas dňa zostáva reflektor vyrobený z tlakovo liateho hliníka s práškovým lakovaním v antracitovej metalíze opticky v pozadí. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK06 – Nie je potrebné žiadne ovládacie zariadenie; pevné pripojenie k sieťovému napätiu
Tento obľúbený výrobok RZB HB 207 LED s hrotom do zeme IP65 10 W 830 47° ide kúpiť bez ťažkostí tu na webe v sekcii svetlomety. Máme pre vás výnimočné produkty z tejto známej rubriky jednoducho online. Medzi zákazníkmi obľúbená značka BEGA dodáva pre svojich zákazníkov vysoko kvalitný tovar. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke tiež viac kvalitného tovaru od dodávateľa BEGA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt RZB HB 207 LED s hrotom do zeme IP65 10 W 830 47° od značky s dobrým menom BEGA je možné získať práve dnes za výhodné peniaze. Stojí teraz u nás 250 EUR.