Rothfels Maja nástenné svietidlo mosadz matná 22cm

Stmievateľné nástenné LED svietidlo Maja s rovnou clonou z kovu s mosadzným povrchom – najvyššia kvalita spracovania Lampa Maja je moderný zdroj... viac informácií »
Rothfels Maja nástenné svietidlo
Značka: Rothfels
270 EUR330 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné nástenné LED svietidlo Maja s rovnou clonou z kovu s mosadzným povrchom – najvyššia kvalita spracovania Lampa Maja je moderný zdroj...

Stmievateľné nástenné LED svietidlo Maja s rovnou clonou z kovu s mosadzným povrchom – najvyššia kvalita spracovania Lampa Maja je moderný zdroj svetla s klasickým nádychom. Telo svietidla je prvotriedne spracované a kvalitný produkt Made in Germany, ktorý pozostáva z hliníka, a má prepracovanú mosadznú povrchovú úpravu. Inštalácia nástenného svietidla je veľmi jednoduchá a pohodlná pomocou mimoriadne veľkého pripojovacieho priestoru a jas je možné pohodlne regulovať externe pomocou fázového stmievača. Nástenné svietidlo s teplými bielymi diódami LED je v obytnom priestore vždy vítané a vyžaruje svetlo nahor aj nadol, takže kombinuje funkciu Up- a Downlight a vytvára veľmi útulné svetlo, ktoré šikovne podčiarkuje štýlové prostredie. Vysoko kvalitný produkt Rothfels Maja nástenné svietidlo mosadz matná 22cm môžete dostať ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá. Získajte akčné produkty v spomínanej sekcii v bezva akcii! Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých produktov od dodávateľa Rothfels. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný tovar Rothfels Maja nástenné svietidlo mosadz matná 22cm s pečaťou kvality značky Rothfels je možné ľahko získať momentálne za výpredajovú cenu. Ponuky od 270 EUR.