Rothfels Lian stropné svietidlo zlaté oxidované

Podlhovasté, stmievateľné stropné svietidlo LED Lian s oxidovaným povrchom zlatej farby, vyrobené v Nemecku Lian má jasné, účinné a príjemne teplé... viac informácií »
Rothfels Lian stropné svietidlo
Značka: Rothfels
460 EUR590 EUR Zľava -22%
Overiť dostupnosť »
Podlhovasté, stmievateľné stropné svietidlo LED Lian s oxidovaným povrchom zlatej farby, vyrobené v Nemecku Lian má jasné, účinné a príjemne teplé...

Podlhovasté, stmievateľné stropné svietidlo LED Lian s oxidovaným povrchom zlatej farby, vyrobené v Nemecku Lian má jasné, účinné a príjemne teplé biele LED diódy, ktoré možno v prípade potreby stlmiť, ak je nainštalovaný stmievač s fázovým zapínaním alebo vypínaním. Povrch dvoch zakrivených kovových líšt bol ručne zoxidovaný, čím vznikol vzrušujúci, individuálny vzhľad hrdze, ktorý poteší nielen milovníkov vintage, ale vyzerá skvele aj v iných, úplne moderných štýloch interiéru. Svetlo vyžaruje nielen smerom nadol, ale aj nahor, čím sa vytvára príjemné všestranné osvetlenie. Vďaka vysokej hodnote CRI (>90) sú farby v obývacej izbe reprodukované čo najvernejšie. Priestor na pripojenie v stropnej skrinke je veľmi veľký, takže je tu dostatok miesta na uloženie všetkých komponentov počas inštalácie. Treba tiež spomenúť, že stropné svietidlo Lian LED bolo vyrobené v najvyššej kvalite v Nemecku, a preto je skutočne kvalitným výrobkom.
Neodolateľný tovar Rothfels Lian stropné svietidlo môžete zaobstarať teraz na stránkach umiestnený v rubrike stropné svietidlá! Teraz môžete získať úplne nové produkty z tejto známej rubriky za super peniaze. Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme aj v ponuke viac skvelého tovaru od dodávateľa Rothfels. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Rothfels svojim zákazníkom ponúka skvelý sortiment

Veľmi jedinečný kus Rothfels Lian stropné svietidlo zlaté oxidované od spoľahlivého výrobcu Rothfels nájdete zde teraz v akcii. V súčasnosti je k dispozícii za 460 EUR.