Rothfels Lian stojaca LED lampa, zlatá oxidovaná

Vysoko kvalitná stojaca LED lampa Lian s oxidovaným povrchom a zabudovaným dotykovým stmievačom vyrobená v Nemecku Lampa Lian má dizajn, ktorý nadchne... viac informácií »
Rothfels Lian stojaca LED lampa
Značka: Rothfels
790 EUR900 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitná stojaca LED lampa Lian s oxidovaným povrchom a zabudovaným dotykovým stmievačom vyrobená v Nemecku Lampa Lian má dizajn, ktorý nadchne...

Vysoko kvalitná stojaca LED lampa Lian s oxidovaným povrchom a zabudovaným dotykovým stmievačom vyrobená v Nemecku Lampa Lian má dizajn, ktorý nadchne priateľov moderných zariadení, a poteší aj srdcia fanúšikov vintage. Základný tvar obidvoch kovových clôn, ktoré sú oproti sebe, je trochu zakrivený a vyzerá veľmi moderne, zatiaľ čo povrchový návrh, ktorého povrch bol ručne prepracovaný zlatou farbou, podčiarkuje vintage charakter vysokokvalitnej stojacej lampy. Svetlo vyžaruje rovnomerne vľavo a vpravo a pôsobí na diváka príjemne a útulne. Stojaca LED lampa s úzkym tvarom má integrovaný dotykový stmievač, ktorý umožňuje plynulú reguláciu jasu a je tiež vybavená pamäťovou funkciou, takže posledné nastavenie jasu je pri ďalšom zapnutí opäť k dispozícii. V obývačke je stojaca lampa s účinnými teplými bielymi diódami LED vždy krásnym pútavým prvkom, ktorý sa vyznačuje tým, že ide o vysokokvalitný výrobok vyrobený v Nemecku. Vďaka veľmi kvalitnému podaniu farieb (CRI viac ako 90) sa všetky farby v prostredí svietidla zobrazia čo najautentickejším spôsobom.
Vynikajúci produkt Rothfels Lian stojaca LED lampa, zlatá máte možnosť zohnať práve na webe v známej kategórii stojacie lampy! Teraz získate ešte ďalšie produkty z tejto známej sekcie za akčnú cenu! Vehlasný výrobca Rothfels ponúka prvotriedny produkty Presvedčte sa!

Často hľadaný produkt Rothfels Lian stojaca LED lampa, zlatá oxidovaná od známej kvalitnej značky Rothfels jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz za výhodnú cenu. Na našej stránke za 790 EUR.