Rothfels Lian stojaca LED lampa, dubové drevo

Stmievateľná stojaca LED lampa Lian z dubového dreva – vysokokvalitný osvetľovací produkt z nemeckej výroby Lampa Lian má úzke, extravagantné telo... viac informácií »
Rothfels Lian stojaca LED lampa
Značka: Rothfels
570 EUR750 EUR Zľava -24%
Overiť dostupnosť »
Stmievateľná stojaca LED lampa Lian z dubového dreva – vysokokvalitný osvetľovací produkt z nemeckej výroby Lampa Lian má úzke, extravagantné telo...

Stmievateľná stojaca LED lampa Lian z dubového dreva – vysokokvalitný osvetľovací produkt z nemeckej výroby Lampa Lian má úzke, extravagantné telo svietidla zo svetlého dubového dreva, ktoré vyžaruje moderný celkový účinok a vďaka svojmu prirodzenému teplému tónu vďaka drevenému dizajnu sa dá dobre integrovať aj do škandinávskych štýlov bývania. Dve clony usporiadané proti sebe sú elegantne tvarované a umožňujú, aby svetlo teplých bielych, stmievateľných diód LED vystupovalo smerom doľava a doprava. Svietivosť sa dá stmievať pomocou dotykového stmievača, ktorý je umiestnený na lampe a umožňuje plynulú reguláciu jasu. Pretože má pamäťovú funkciu, zvolený jas ostáva zachovaný aj vtedy, keď stojacu lampu vypnete. Drevený povrch v teplom tóne so svojím svetlým farebným odtieňom bol spracovaný ručne, takže stojaca lampa Lian z dubového dreva, ktorá je produktom Made in Germany, predstavuje prvotriedne spracovanie. Výborne zapadá do obytných priestorov alebo spální, kde svojím krásnym svetlom podčiarkuje útulnú atmosféru a dá sa tiež použiť ako večerné akcentové osvetlenie. Podanie farieb je s hodnotou CRI nad 90 také reálne, ako je len možné. Veľa podarený produkt Rothfels Lian stojaca LED lampa, dubové drevo ide získať práve na webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Získajte obľúbené kusy z tejto obľúbenej rubriky za rozumné peniaze!

Výnimočný a žiadaný produkt Rothfels Lian stojaca LED lampa, dubové drevo od značky s dlhou históriou Rothfels jednoducho môžete získať práve lacno. Produkt je v súčasnosti v predaji za 570 EUR.