Rothfels Elif stolná lampa biela valec dubprírodný

Elegantná stolná lampa Elif s dreveným stĺpom – vysoká kvalita Made in Germany Masívne drevo, textil a oceľ tu vytvárajú zaujímavú kompozíciu.... viac informácií »
Rothfels Elif stolná lampa
Značka: Rothfels
270 EUR400 EUR Zľava -32%
Overiť dostupnosť »
Elegantná stolná lampa Elif s dreveným stĺpom – vysoká kvalita Made in Germany Masívne drevo, textil a oceľ tu vytvárajú zaujímavú kompozíciu....

Elegantná stolná lampa Elif s dreveným stĺpom – vysoká kvalita Made in Germany Masívne drevo, textil a oceľ tu vytvárajú zaujímavú kompozíciu. Stolná lampa Elif pozostáva z tienidla na lampu v bielej farbe, ktoré je uložené na úzkom drevenom stĺpe. Prepracovaný je ručne a sedí na okrúhlom oceľovom podstavci v matnom nikle. Elegantný a nadčasový dizajn vyžaruje vďaka výberu materiálov veľmi veľa prirodzenosti, a preto sa veľmi dobre hodí do minimalistických, škandinávskych alebo aj moderných štýlov vidieckeho domu. Stolná lampa Elif umiestnená ako doplnkový zdroj svetla na komode alebo na príborníku štýlovo vyžaruje svetlo, ktoré jemne vysiela do okolia. Príjemná atmosféra, ktorú vytvára, je ideálna do jedálne alebo obývačky. Lampa Elif si nájde svoje miesto aj v moderných spálňach. Stolná lampa sa ovláda kolískovým spínačom, ktorý je umiestnený priamo na objímke. Veľmi žiadaný produkt nájdete práve teraz tu na webe v rubrike stolové lampy. Vyhľadajte si ďalšie produkty z našej kategórie za akčnú cenu. U zákazníkov obľúbená značka Rothfels dodáva pre svojich zákazníkov top produkty Máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac osvedčeného tovaru od značky Rothfels. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Najpredávanejší výrobok Rothfels Elif stolná lampa biela valec dubprírodný od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Rothfels máte možnosť nakúpiť práve teraz na našej webovej stránke v akcii. Akčné ceny už od 270 EUR.