Rothfels Elif stojaca lampa biela, kužeľ dub

Nadčasová stojaca lampa Elif s nehorľavým látkovým tienidlom Moderná, ale predsa veľmi nadčasová v dizajne, tak sa predstavuje stojaca lampa Elif,... viac informácií »
Rothfels Elif stojaca lampa
Značka: Rothfels
400 EUR500 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Nadčasová stojaca lampa Elif s nehorľavým látkovým tienidlom Moderná, ale predsa veľmi nadčasová v dizajne, tak sa predstavuje stojaca lampa Elif,...

Nadčasová stojaca lampa Elif s nehorľavým látkovým tienidlom Moderná, ale predsa veľmi nadčasová v dizajne, tak sa predstavuje stojaca lampa Elif, ktorá je vyrobená v Nemecku. So svojím bielym textilným tienidlom a harmonickou kombináciou s masívnym prírodným dubovým drevom prináša lampa do každého obytného priestoru nielen doplnkové svetlo, ale aj prirodzenú atmosféru. Kužeľovité tienidlo na lampu z bielej látky je vybavené špeciálnou ofsetovou fóliou, vďaka ktorej je nehorľavé. Sedí na masívnom drevenom stĺpe, ktorý je tiež upravený do kužeľa, a je vyrobený z prírodného dubového dreva. Drevený prvok je tiež vyrobený ručne. Okrúhla oceľová doska, ktorá je navrhnutá v matnom nikle zaisťuje potrebný postoj. Dizajn stojacej lampy Elif pôsobí vďaka dvom kužeľovitým prvkom veľmi zosúladene a harmonicky, čo dodatočne podporuje a výber materiálov. Lampa Elif tak zapadá do najrôznejších štýlov zariadenia, či už moderných alebo vidieckych, vďaka čomu je stojaca lampa všestranne použiteľným doplnkovým osvetlením. Vedľa gauča, v blízkosti kresla alebo ako ďalšie svetlo v spálni alebo na chodbe, stojaca lampa Elif nájde miesto takmer všade. V tme vytvára šikovne útulné a príjemné svetlo a nádherne dotvára interiér ako štýlový objekt zariadenia počas dňa. Pritom zaujme nielen dizajnom, ale aj vysokokvalitnými materiálmi a ručnou prácou – skutočná kvalita Made in Germany. Často hľadaný tovar Rothfels Elif stojaca lampa biela, kužeľ dub môžete zaobstarať okrem iného u nás zaradený v kategórii stojacie lampy! Preskúmajte podobné produkty zo spomínanej kategórie za super ceny! Možno hľadáte niečo iné, máme toho viac. U nás nájdete viac vybraných výrobkov od dodávateľa Rothfels. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný produkt Rothfels Elif stojaca lampa biela, kužeľ dub od nášho výrobcu Rothfels k dispozícii bezpečne online za výborné peniaze. Cena už od 400 EUR.