Rothfels Elif stojaca lampa biela, hranatá dub

Elif – stojaca lampa s masívnym drevom a bielym látkovým tienidlom Moderná stojaca lampa Elif je štýlovým osvetľovacím objektom pre rôzne obytné... viac informácií »
Rothfels Elif stojaca lampa biela
Značka: Rothfels
469,90 EUR549,90 EUR Zľava -14%
Overiť dostupnosť »
Elif – stojaca lampa s masívnym drevom a bielym látkovým tienidlom Moderná stojaca lampa Elif je štýlovým osvetľovacím objektom pre rôzne obytné...

Elif – stojaca lampa s masívnym drevom a bielym látkovým tienidlom Moderná stojaca lampa Elif je štýlovým osvetľovacím objektom pre rôzne obytné priestory. Či už ako doplnkové svetlo a svetlo na čítanie v obývačke alebo aj ako útulný zdroj svetla v spálňach, stojaca lampa si nájde svoje miesto všade. Umožňuje to jej nadčasový a prirodzený dizajn, ktorý je ideálny v moderných zariadeniach, ale aj v rustikálnom vidieckom dome. Okrem všestrannej použiteľnosti zaujme stojaca lampa Elif výberom materiálov. Štvorcový drevený stĺp s mierne zaoblenými rohmi tvorí základňu. Skladá sa z masívneho dreva v prírodnom dube a kvôli stabilite má stabilný oceľový podstavec z matného niklu. Vhodné textilné tienidlo na lampu je vyrobené z chintzu, bavlnenej látky, ktorá je odolná voči opotrebeniu a navyše je vybavená ofsetovou fóliou spomaľujúcou horenie. Kombinácia svetlého tienidla na lampu a svetlého dreva je veľmi svieža a príjemná vo svojom vonkajšom vzhľade a dá sa veľmi dobre integrovať napríklad do zariadení, ktoré sú v škandinávskom štýle. Z elegantnej lampy ťažia aj veľmi moderné alebo minimalistické miestnosti, ako aj trošku rustikálny vidiecky dom. Okrem toho sa lampa Elif vyrába v Nemecku a drevo sa prepracúva ručne. Stojaca lampa je okrem štýlového svetelného a dekoračného objektu skutočným kvalitným produktom Made in Germany.Tento unikátny produkt je dostupný aktuálne na webe v sekcii stojacie lampy! Nájdite si úplne nové produkty z tejto obľúbenej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke však ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Rothfels. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný tovar Rothfels Elif stojaca lampa biela, hranatá dub s osvedčenou značkou Rothfels nájdete momentálne za outletovú cenu. Na našich stránkach za 469,90 EUR.