Rothfels Alin závesné LED svetlo, dub prír., 98 cm

Výškovo nastaviteľné drevené závesné svietidlo LED Alin so svetlom smerujúcim nahor a nadol, najlepšia kvalita vyrobené v Nemecku Dva masívne prvky... viac informácií »
Rothfels Alin závesné LED
Značka: Rothfels
460 EUR600 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné drevené závesné svietidlo LED Alin so svetlom smerujúcim nahor a nadol, najlepšia kvalita vyrobené v Nemecku Dva masívne prvky...

Výškovo nastaviteľné drevené závesné svietidlo LED Alin so svetlom smerujúcim nahor a nadol, najlepšia kvalita vyrobené v Nemecku Dva masívne prvky z pravého dubového dreva, ktoré sa pripájajú k bočnej strane svetelného prvku LED, tvoria rám alebo tienidlo závesného svietidla Alin LED a šíria v miestnosti prirodzenú atmosféru. Keďže svetelný lúč smeruje nahor aj nadol, výškovo nastaviteľné závesné svietidlo LED má integrované osvetlenie nahor aj nadol, a tak ponúka príjemné, prirodzene pôsobiace svetlo v celej miestnosti. Vďaka svojmu podlhovastému tvaru sa Alin dokonale hodí na použitie nad stolom, či už v jedálni alebo nad pracovnou plochou. Integrované teplé biele LED diódy poskytujú veľmi účinné osvetlenie s vysokým základným jasom. V prípade potreby môžete nainštalovať externý stmievač alebo použiť existujúci stmievač a optimálne tak prispôsobiť svietivosť vlastným potrebám prostredníctvom nekonečných variácií. Výšku odpruženia možno nastaviť – čo je rovnako užívateľsky prívetivý prvok – v rozsahu od 105 cm do 195 cm v niekoľkých krokoch, pretože je integrovaný lanový mechanizmus. Vysokokvalitný drevený povrch bol dôkladne ručne opracovaný a zušľachtený a dvojmateriálový vzhľad dubového dreva a kovu vo farbe niklu je rovnako kontrastný ako harmonický a vďaka priamočiaremu dizajnu závesného svietidla LED je ideálne na doplnenie moderných priestorov, ktorým dominuje puristický vzhľad. – Stmievateľné pomocou stmievača s fázovým zapínaním alebo vypínaním – bez blikania – veľmi dobré podanie farieb: CRI > 90 – vyrobené v Nemecku
Úplne jedinečný produkt Rothfels Alin závesné LED svetlo, dub prír., ide kúpiť bezstarostne na našich stránkach umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz môžete získať akčné produkty zo spomínanej sekcie za úplne najnižšiu cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalšie kúsky značky Rothfels. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Rothfels pre svojich zákazníkov dodáva prémiové výrobky.

Najpredávanejší kus Rothfels Alin závesné LED svetlo, dub prír., 98 cm od známeho výrobcu Rothfels ľahko nájdete práve tu za parádnu cenu. V súčasnosti za 460 EUR.