Ribag Vior stropné LED svietidlo 3 000K 60° biela

Stropné LED svetlo Vior, 3 000 K, s vynikajúcou kvalitou svetla vďaka patentovanému ovládaniu svetla Vysoko kvalitné stropné LED svietidlo Vior od... viac informácií »
Ribag Vior stropné LED svietidlo
Značka: Ribag
320 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svetlo Vior, 3 000 K, s vynikajúcou kvalitou svetla vďaka patentovanému ovládaniu svetla Vysoko kvalitné stropné LED svietidlo Vior od...

Stropné LED svetlo Vior, 3 000 K, s vynikajúcou kvalitou svetla vďaka patentovanému ovládaniu svetla Vysoko kvalitné stropné LED svietidlo Vior od spoločnosti Ribag kombinuje brilantné priame svetlo s príjemným nepriamym osvetlením osvetlenia stropu. Basis je špeciálna technológia regulácie svetla pozostávajúca z objektívu a reflektora z mikrofasetu, ktoré zaručujú reguláciu oslnenia v súlade s normami pre použitie na počítačových pracovných staniciach. Svietidlo je navyše chránené proti striekajúcej vode, takže Vior je možné použiť aj vo vlhkých miestnostiach a vstupných priestoroch. Vďaka svojmu modernému dizajnu valca, ktorý je vyrobený z tlakovej liatej hliníkovej konštrukcie a čistých bočných plôch z PMMA, stropné svetlo štýlovo stavia recepcie a salóniky do správneho svetla. Na reguláciu svetelného výkonu je možné ovládať Vior pomocou stmievača odtokovej hrany. Najpredávanejší produkt Ribag Vior stropné LED svietidlo 3 000K 60° biela ide získať ľahko na našom webe zaradený v rubrike stropné svietidlá. Teraz nájdete kvalitné produkty vo spomínanej sekcii jednoducho online!

Tento vynikajúci kus Ribag Vior stropné LED svietidlo 3 000K 60° biela od známej kvalitnej značky Ribag jednoducho môžete nájsť dnes výhodne! Výhodne teraz u nás za 320 EUR.