Rastrové LED osvetlenie, kancelárie, 42 W, 4 000 K

Osvetlenie pracoviska so zobrazovacími jednotkami s rastrovým prisadeným LED svietidlom s LED diódami Osram. Osvetlenie kancelárskych priestorov bez... viac informácií »
Rastrové LED osvetlenie
Značka: EGG
120 EUR
Overiť dostupnosť »
Osvetlenie pracoviska so zobrazovacími jednotkami s rastrovým prisadeným LED svietidlom s LED diódami Osram. Osvetlenie kancelárskych priestorov bez...

Osvetlenie pracoviska so zobrazovacími jednotkami s rastrovým prisadeným LED svietidlom s LED diódami Osram. Osvetlenie kancelárskych priestorov bez oslnenia na pracoviskách so zobrazovacími jednotkami zabezpečuje rastrové prisadené LED svietidlo, ktoré je osadené inovatívnou prizmovou LED technológiou spoločnosti Osram. Je v súlade s UGR, t. j. zodpovedá normám, ktoré musia byť splnené pre osvetlenie pracoviska so zobrazovacími jednotkami bez oslnenia. Vstavaný raster je parabolický raster z vysoko-lesklého hliníka najvyššej čistoty (60°). Kryt svietidla je vyrobený z oceľového plechu. – životnosť 50 000 hodín – IP20 Veľa predávaný produkt Rastrové LED osvetlenie, kancelárie, ide zohnať ľahko tu na našom webe umiestnený v kategórii technické svietidlá. Teraz získate akčné produkty zo spomínanej sekcie v bezva akcii!

Veľa obľúbený výrobok Rastrové LED osvetlenie, kancelárie, 42 W, 4 000 K od značky s dobrým menom EGG ide zohnať v našej aktuálnej ponuke výhodne! Lacno za 120 EUR.