Rademacher DuoFern kontakt dverí/okna

DuoFern kontakt dverí a okien na ovládanie okien a dverí Tento snímač inteligentnej domácnosti slúži na sledovanie stavu okien a dverí a vďaka svojim... viac informácií »
Rademacher DuoFern kontakt dverí/okna
Značka: Rademacher
65 EUR80 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
DuoFern kontakt dverí a okien na ovládanie okien a dverí Tento snímač inteligentnej domácnosti slúži na sledovanie stavu okien a dverí a vďaka svojim...

DuoFern kontakt dverí a okien na ovládanie okien a dverí Tento snímač inteligentnej domácnosti slúži na sledovanie stavu okien a dverí a vďaka svojim tenkým rozmerom je možné ho inštalovať do takmer ľubovoľného rámu, čo sa dá vďaka magnetickej technológii a lepiacim lištám mimoriadne ľahko realizovať. Je napájaný batériou a komunikuje bezdrôtovo s HomePilot®, čo znamená, že kontakt je možné integrovať do systému inteligentnej domácnosti. To umožňuje, aby sa informácie o stave okien a dverí preniesli na iné komponenty a použili na ich ovládanie. Napríklad, keď sú dvere na terase otvorené, je možné deaktivovať automatické načasovanie rolety hlásením stavu cez kontakt na dverách, aby sa zabránilo kolízii s dverami. Okrem toho je kontakt okien/dverí ideálny pre kombináciu s regulátorom tepelného zdroja. Iba pomocou niekoľkých krokov a nastavení je možné optimalizovať vykurovacie systémy a znížiť ich spotrebu energie znížením tepelného výkonu pri otvorených oknách a vonkajších dverách. Okrem toho kontakt slúži aj na zabezpečenie. Jeho integráciou do HomePilot® môžete pomocou aplikácie skontrolovať, či sú všetky dvere a okná zatvorené, keď ste na cestách, aby sa zistil možný pokus o vlámanie v prípade neoprávneného vniknutia. Upozornenia môžete nastaviť aj e–mailom. Funkcia/kompatibilita: – Ovládanie cez HomePilot® alebo cez bezplatnú aplikáciu HomePilot – Jazyková kontrola prostredníctvom Google Assistant a Amazon Alexa Technické detaily: – frekvencia prenosu: 434,5 MHz – napájacie napätie: 3 V – typ batérie: 3 V lítium typu CR2032 (vrátane) – prevádzka pri: 0 °C až + 50 °C HomePilot® je nevyhnutný pre inteligentné ovládanie!
Obľúbený produkt Rademacher DuoFern kontakt dverí/okna možno zaobstarať taktiež u nás v obľúbenej rubrike príslušenstvo k smart osvetleniu! Teraz môžete nájsť ešte iné výrobky zo spomínanej sekcie v akcii! Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký! Preskúmajte u nás ďalšie kúsky od dodávateľa Rademacher. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca Rademacher má v stále ponuke vysoko kvalitný tovar

V zľave produkt Rademacher DuoFern kontakt dverí/okna od značky Rademacher je možné zaobstarať práve tu za neuveriteľne nízku cenu. Ceny už od 65 EUR.