Prios Shima zapustené LED svietidlo biele 3000K 7W

Okrúhle zapustene LED svietidla Shima v bielej farbe, vhodné na rôzne účely a stmievateľné Shima je zapustené LED bodové svietidlo, ktoré boduje... viac informácií »
Prios Shima zapustené LED
Značka: PRIOS
8,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle zapustene LED svietidla Shima v bielej farbe, vhodné na rôzne účely a stmievateľné Shima je zapustené LED bodové svietidlo, ktoré boduje...

Okrúhle zapustene LED svietidla Shima v bielej farbe, vhodné na rôzne účely a stmievateľné Shima je zapustené LED bodové svietidlo, ktoré boduje jednoduchým a moderným dizajnom a hodí sa do mnohých prostredí, či už komerčných alebo súkromných. Zabudované LED diódy vo vnútri zapusteného svietidla vytvárajú teplé biele svetlo, ktoré sa dá dobre využiť aj v domácom prostredí. Pri uhle lúča 38 ° je svetlo vycentrované a má bodový tvar, a preto je Shima vhodná aj na cielené osvetlenie objektov alebo menších plôch. Biely povrch pôsobí obzvlášť nadčasovo, a preto ho možno ľahko integrovať do mnohých štýlov. V prípade potreby je možné pomocou externého stmieva? nastaviť jas LED diód, aby bolo možné harmonicky upraviť osvetlenie. – Priemer inštalácie: 6,8 cm až 7,5 cm
Akčný výrobok Prios Shima zapustené LED svietidlo máte možnosť zohnať okrem iného na našich stránkach umiestnený v rubrike zapustené svietidlá! Pripravili sme pre vás nové výrobky zo spomínanej sekcie za internetové ceny.

Tento unikátny produkt Prios Shima zapustené LED svietidlo biele 3000K 7W od popredného výrobcu PRIOS ide získať tu teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz za akčnú cenu 8,90 EUR.