Prios Najari upínacia LED lampa, biela

Biela LED lampa Najari s plynulým stmievaním, pripojenie USB Svietidlo LED Najari má jednoduchý dizajn. Má ohybné rameno, oválnu plastovú hlavu a... viac informácií »
Prios Najari upínacia LED lampa
Značka: PRIOS
19,90 EUR25,90 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Biela LED lampa Najari s plynulým stmievaním, pripojenie USB Svietidlo LED Najari má jednoduchý dizajn. Má ohybné rameno, oválnu plastovú hlavu a...

Biela LED lampa Najari s plynulým stmievaním, pripojenie USB Svietidlo LED Najari má jednoduchý dizajn. Má ohybné rameno, oválnu plastovú hlavu a praktickú svorku. Vďaka tomu sa lampa dá používať na rôznych miestach – napríklad ako lampa na čítanie na posteli alebo ako pracovná lampa na stole. Dĺžka svorky je 5 cm a podmienky osvetlenia možno individuálne nastaviť vďaka funkcii plynulého stmievania. Biela povrchová úprava vyzerá štýlovo a dokonale ladí s rôznymi farebnými konceptmi. Batéria sa nabíja prostredníctvom pripojenia USB.
Nový produkt môžete dostať taktiež na našom webe v obľúbenej sekcii vnútorné osvetlenie! Mrknite na ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie v akcii.

Zaujímavý produkt Prios Najari upínacia LED lampa, biela s osvedčenou značkou PRIOS možno získať tu a teraz so zľavou. V súčasnosti v predaji od 19,90 EUR.