Prios Darui vonkajšie LED svetlo s číslom domu

Čierne vonkajšie nástenné svietidlo LED Darui s nepriamym vyžarovaním svetla a súpravou čísiel domov Vonkajšie nástenné svietidlo LED Darui má... viac informácií »
Prios Darui vonkajšie LED
Značka: PRIOS
29,90 EUR44,90 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Čierne vonkajšie nástenné svietidlo LED Darui s nepriamym vyžarovaním svetla a súpravou čísiel domov Vonkajšie nástenné svietidlo LED Darui má...

Čierne vonkajšie nástenné svietidlo LED Darui s nepriamym vyžarovaním svetla a súpravou čísiel domov Vonkajšie nástenné svietidlo LED Darui má hranatý a tmavý dizajn. Jeho kryt je vyrobený z čierneho plastu, zatiaľ čo kryt tienidla je navrhnutý v bielej farbe. Tento moderný vzhľad možno integrovať do rôznych prostredí. Trvalo nainštalované LED diódy sú jasné a energeticky úsporné. Ich univerzálne biele svetlo dokáže nádherne osvetliť okolie a nepriamo vyžaruje aj na stenu domu, čím vytvára nádherný svetelný efekt. Svietidlo sa dodáva aj so súpravou čísel domu (3x číslice 0-9 a 1x písmená A-H). Vďaka tomu je Darui mimoriadne vhodný na použitie vo vstupnej oblasti a je mimoriadne praktický v každodennom živote.
Často hľadaný produkt ide zohnať ľahko tu a teraz na našom webe v známej kategórii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz môžete získať ešte podobné produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov PRIOS dodáva svojim zákazníkom veľmi kvalitné výrobky

Kvalitný a žiadaný produkt Prios Darui vonkajšie LED svetlo s číslom domu od kvalitnej spoločnosti PRIOS máte možnosť dostať v našej aktuálnej ponuke za super peniaze. Aktuálne stojí u nás 29,90 EUR.