Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off 180cm

Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia na exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným... viac informácií »
Luceplan Flia chodníkové svetlo
Značka: Luceplan
469,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia na exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným...

Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia na exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným riešením vonkajšieho osvetlenia: možno ho použiť ako cestné svietidlo pozdĺž ciest a príjazdových ciest aj ako pevne namontované podlahové svietidlo na okraji terasy. Keďže sa skladá zo štíhlej tyče z uhlíkových vlákien a relatívne malej hliníkovej hlavy svietidla, je menej objemné z hľadiska veľkosti a rozmerov a pomerne nenápadne zapadá do svojho okolia. Sériu svietidiel Flia navrhol pre výrobcu dizajnových svietidiel Luceplan taliansky dizajnér Alessandro Zambelli, ktorý okrem iného pracuje v oblasti priemyselného a produktového dizajnu, ale rád experimentuje aj v iných kreatívnych oblastiach a navrhuje napríklad aj inštalácie.

Tento kvalitný produkt Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off 180cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Luceplan môžete dostať tu teraz práve za výpredajovú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 469,90 EUR.