Philips Hue WACA Amarant podlahová lišta 24V

24 V LED podlahová svetelná lišta Philips Hue White and Color Ambiance Amarant pre osvetlenie oblasti vo vonkajších priestoroch Väčšie úseky vo... viac informácií »
Philips Hue WACA Amarant podlahová lišta
24 V LED podlahová svetelná lišta Philips Hue White and Color Ambiance Amarant pre osvetlenie oblasti vo vonkajších priestoroch Väčšie úseky vo...

24 V LED podlahová svetelná lišta Philips Hue White and Color Ambiance Amarant pre osvetlenie oblasti vo vonkajších priestoroch Väčšie úseky vo vonkajšej oblasti, ako sú stromy, živé ploty, záhradné altánky alebo fasády, je možné efektívne zdôrazniť pomocou stojaca lampa Philips Hue Amaranth. Vytvára na jednej strane plochý svetelný efekt na umývanie stien – vďaka technológii White and Color Ambiance, voliteľne v teplej bielej až dennej bielej, ľubovoľnom farebnom tóne a plynule nastaviteľnom jasu. Za účelom ovládania je Amarant integrovaný do systému Philips Hue alebo iného ZigBee založeného na ZigBee pomocou mostíka (pozri príslušenstvo). V závislosti od konfigurácie to umožňuje ovládanie pomocou aplikácie, v scénach s inými inteligentnými vonkajšími svetlami alebo hlasovým príkazom. Amarant sa dodáva s uhlovým profilom, ktorý umožňuje vyrovnanie a podoprenie svetelnej tyče na pätách a zabraňuje oslneniu zozadu. Prevádzka prebieha pri 24 V nízkom napätí; Vhodné napájacie zdroje pre pripojenie na 230 V nie sú súčasťou dodávky a je potrebné ich objednať prostredníctvom príslušenstva. Pretože Amarant má vstup a výstup, je možné pripojiť a prevádzkovať niekoľko jednotiek za sebou. Technické údaje / kompatibilita: – Rozsah dodávky: žiarovka, uholníkový profil, pripojovací kábel 45 cm, T-konektor, predlžovací kábel 250 cm – ovládateľné a stmievateľné pomocou aplikácie Hue – Teplá biela (2 000 K) až denná biela (6 500 K) – 16 miliónov farieb pre pôsobivé vonkajšie osvetlenie – Kompatibilné s existujúcim systémom Philips Hue – Hlasové ovládanie je možné pomocou Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant – Môže byť prepojený s detektorom pohybu Hue Outdoor Sensor (pozri príslušenstvo) – Kompatibilné s Hue Sync – svetlo v súlade s hudbou – je potrebné pripojenie k mostu Hue (pozri príslušenstvo) – vyžaduje externé napájanie 24 V (pozri príslušenstvo) Poznámka: Pre správne fungovanie vonkajšieho osvetlenia Hue by mala byť prvá vonkajšia lampa vzdialená maximálne 10 m od mosta alebo vnútornej lampy Hue. Všetky ostatné svetlá sa potom musia inštalovať do maximálnej vzdialenosti 20 m. Platí však toto: čím menšia vzdialenosť, tým lepšia. Tento exkluzívny produkt Philips Hue WACA Amarant možno zaobstarať teraz na webe zaradený v sekcii vnútorné osvetlenie. Teraz si môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty značky Philips Hue. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Populárny výrobca Philips Hue pre vás pripravuje skvelý tovar.

Unikátny a žiadaný kus Philips Hue WACA Amarant podlahová lišta 24V od výrobcu s dlhou históriou Philips Hue ľahko zoženiete bezpečne online za super peniaze! Akčná cena 170 EUR.