Paulmann Plug & Shine LED reťaz sviečka 7×2 W

Akčný tovar získate teraz tu a teraz na našom webe v sekcii systém paulmann plug & shine 24 v. Pripravili sme ostatné produkty z tejto kateógrie v... viac informácií »
Paulmann Plug & Shine LED
Značka: Paulmann
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Akčný tovar získate teraz tu a teraz na našom webe v sekcii systém paulmann plug & shine 24 v. Pripravili sme ostatné produkty z tejto kateógrie v...

Akčný tovar získate teraz tu a teraz na našom webe v sekcii systém paulmann plug & shine 24 v. Pripravili sme ostatné produkty z tejto kateógrie v akcii!
Klasická svetelná reťaz Plug & Shine so siedmimi žiarovkovými žiarovkami Sedemžiarová reťaz svetiel Classic s čiernym plastovým káblom slúži na flexibilnú svetelnú dekoráciu vo vonkajšom prostredí so systémom Plug & Shine. Sviečkové žiarovky svojou vláknovou optikou, zlatým sklom a obzvlášť teplým svetlom podporujú uvoľnené a atmosférické prostredie. Vďaka očkám na zadnej strane zásuviek sa dá v krátkom čase pripevniť na strop pavilónu, zábradlie verandy alebo pergoly. Pretože svetelná reťaz má okrem vstupu aj výstup, je možné bez problémov pridať ďalšie kópie alebo iné svetlá (pri výbere transformátora zohľadnite celkový výkon). – S prevádzkovým napätím 24 V a káblami, prípojkami a svetlami chránenými proti vode je Plug & Shine od Paulmann univerzálnym a bezpečným riešením osvetlenia pre exteriér. – Transformátory so zástrčkami sú k dispozícii v príslušenstve – Zapínanie a vypínanie je vždy možné pomocou spínača svetiel – Pre diaľkové ovládanie je potrebný ovládač (pozri príslušenstvo) – Plug & Shine je vhodný na integráciu do aplikácie Smart Friends na ovládanie prostredníctvom aplikácie Smart Friends (pre iOS a Android). K tomu je potrebný ovládač ZigBee(pozri príslušenstvo). Plug & Shine môže byť tiež integrovaný do iných inteligentných domácich systémov kompatibilných so ZigBee(napr. Pre hlasové ovládanie cez Amazon Alexa), pre ktoré je potrebná príslušná brána. – Zdroj napájania s maximálnou dĺžkou kábla – svetlo: 50 m

Veľa obľúbený produkt Paulmann Plug & Shine LED reťaz sviečka 7x2 W od renomovaného dodávateľa Paulmann môžete si kúpiť momentálne na webe za akčnú cenu. Momentálne v akcii za 90 EUR.