Paulmann Apol URail bodové svetlo chrómová matná

Spot Apol URail - vďaka jednoduchému dizajnu sa dá kombinovať mnohými spôsobmi Jednoduchý, moderný vzhľad reflektora Apol URail na sieťové napätie... viac informácií »
Paulmann Apol URail bodové svetlo chrómová
Spot Apol URail - vďaka jednoduchému dizajnu sa dá kombinovať mnohými spôsobmi Jednoduchý, moderný vzhľad reflektora Apol URail na sieťové napätie...

Spot Apol URail – vďaka jednoduchému dizajnu sa dá kombinovať mnohými spôsobmi Jednoduchý, moderný vzhľad reflektora Apol URail na sieťové napätie sa ľahko kombinuje s takmer akýmkoľvek štýlom domácnosti. Vstavaná pätica E27 je vhodná pre akúkoľvek žiarovku s príslušnou päticou. Vhodné lampy je možné zakúpiť samostatne v príslušenstve. Výmena žiarovky je jednoduchá. Reflektor, ktorý poskytuje komplexné okolité osvetlenie. – Možnosť otáčania o 350 – Otáčanie o 80°
V zľave tento produkt Paulmann Apol URail bodové svetlo chrómová matná možno kúpiť práve teraz na našom webe v kategórii koľajnicové svetelné systémy. Pripravili sme pre vás podobné kusy z tejto populárnej kategórie jednoducho online! Populárna značka Paulmann vám môže poskytnúť špičkový sortiment. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke ďalšie kúsky značky Paulmann. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super tovar Paulmann Apol URail bodové svetlo chrómová matná od spoločnosti Paulmann ľahko nájdete v našej ponuke trvalo výhodne! Výhodne za super cenu 40 EUR.