Paulmann Aldan LED lampa na čítanie, čierna/hliník

Stojacia lampa Aldan LED - ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá je svojím dizajnom aj technológiou... viac informácií »
Paulmann Aldan LED lampa na čítanie
Značka: Paulmann
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Aldan LED - ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá je svojím dizajnom aj technológiou...

Stojacia lampa Aldan LED – ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá je svojím dizajnom aj technológiou ideálna ako lampa na čítanie. Svietidlo je navrhnuté vo farebnej kombinácii čiernej a brúseného hliníka, je vybavené otočnou hlavicou, je výškovo nastaviteľné a dodáva sa so stmievačom, čo z neho robí neuveriteľne flexibilné svietidlo pre moderný obytný priestor. LED diódy zabudované do okrúhlej hlavy svietidla vyžarujú cez satinovaný kryt na jednej strane a cez šošovku na druhej strane, takže v jednom smere vyžaruje zaujímavý svetelný kužeľ a v druhom smere ploché, príjemné a rovnomerné osvetlenie.
Tento lacný tovar Paulmann Aldan LED lampa na čítanie, získate v pohode tu na webe v populárnej rubrike stojacie lampy! Mrknite na podobné kúsky z tejto obľúbenej rubriky za internetové ceny. To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás taky ďalší tovar od dodávateľa Paulmann. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Paulmann vám poskytuje veľmi kvalitný sortiment. Urobte si radosť!

Akčný a v zľave produkt Paulmann Aldan LED lampa na čítanie, čierna/hliník od výrobcu s dobrým menom Paulmann jednoducho získate momentálne vo výpredajové akciu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 249,90 EUR.