Okrúhle zapustené LED svietidlo Arian 9,2 cm 6W

Biele okrúhle vstavané LED svietidlo Arian Vstavané svietidlá sú skvelé najmä vtedy, ak hľadáte jasné a príjemné svetlo, pričom však nechcete,... viac informácií »
Okrúhle zapustené LED svietidlo
Značka: Arcchio
11,90 EUR14,90 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Biele okrúhle vstavané LED svietidlo Arian Vstavané svietidlá sú skvelé najmä vtedy, ak hľadáte jasné a príjemné svetlo, pričom však nechcete,...

Biele okrúhle vstavané LED svietidlo Arian Vstavané svietidlá sú skvelé najmä vtedy, ak hľadáte jasné a príjemné svetlo, pričom však nechcete, aby bolo svietidlo opticky v popredí. To platí aj pre vstavané LED svietidlo Arian, ktoré sa so svojím okrúhlym bielym dizajnom hodí do mnohých štýlov, čím dokonale spĺňa svoj účel: starať sa energeticky úsporným spôsobom o jasné a rovnomerné svetlo. So stupňom ochrany IP44 je svietidlo určené na použitie vo vlhkých miestnostiach, napr. v kúpeľniach, pričom ho možno použiť aj na komerčné účely. Nový produkt Okrúhle zapustené LED svietidlo Arian 9,2 cm 6W môžete nakúpiť práve tu na webe v populárnej kateogrii zapustené svietidlá! Získajte výnimočné výrobky v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu. Významná značka Arcchio vám poskytuje špičkový tovar. Však to vidíte sami.

Exkluzívny produkt Okrúhle zapustené LED svietidlo Arian 9,2 cm 6W od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Arcchio je možné ľahko získať aktuálne na webe v akcii! Teraz za akčnú cenu 11,90 EUR.