Lucande Larkira látková stojaca lampa okrúhla 48cm

Okrúhla textilná stojacia lampa Larkira s bielym textilným tienidlom - krásna do obývačky Larkira má pomerne nadčasový vzhľad s okrúhlym látkovým... viac informácií »
Lucande Larkira látková stojaca
Značka: Lucande
250 EUR270 EUR Zľava -7%
Overiť dostupnosť »
Okrúhla textilná stojacia lampa Larkira s bielym textilným tienidlom - krásna do obývačky Larkira má pomerne nadčasový vzhľad s okrúhlym látkovým...

Okrúhla textilná stojacia lampa Larkira s bielym textilným tienidlom – krásna do obývačky Larkira má pomerne nadčasový vzhľad s okrúhlym látkovým tienidlom, ktoré je trochu individualizované dubovou drevenou tyčou a pôsobí prirodzenejšie. Drevený povrch má tmavú povrchovú úpravu a oceľový podstavec má niklový povrch. Tieto tri komponenty sa navzájom harmonicky dopĺňajú a svetlo zo zdroja svetla za tienidlom sa jemne a rovnomerne prenáša do okolia, čím vytvára útulné prostredie. Pomocou prepínača v blízkosti zásuvky možno stojaciu lampu Larkira ovládať jednoducho a v niekoľkých krokoch.

Žiadaný tovar Lucande Larkira látková stojaca lampa okrúhla 48cm od značky s tradíciou a dobrou povesťou Lucande môžete zaobstarať teraz v ponuke za outletovú cenu. Akčná cena už od 250 EUR.