Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 19 cm, zlatá

Neodolateľný produkt Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 19 cm, zlatá ide nakúpiť tiež na webe v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz si... viac informácií »
Nuura Anoli 1 závesná lampa
Značka: Nuura Aps
409,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Neodolateľný produkt Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 19 cm, zlatá ide nakúpiť tiež na webe v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz si...

Neodolateľný produkt Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 19 cm, zlatá ide nakúpiť tiež na webe v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť kvalitné produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od výrobcu Nuura Aps. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Škandinávska dizajnová závesná lampa Anoli 1 v pôvabnom tvare kvapky Dizajnové svietidlo Anoli 1 od spoločnosti Nuura Aps je navrhnuté pre najvyššie nároky. Navrhla ho dánska dizajnérka osvetlenia Sofie Refer a vyrobila ho z práškovo lakovaného kovu a ručne fúkaného skla. Absolventka Dánskej kráľovskej akadémie výtvarných umení už získala medzinárodné ocenenia za svoje návrhy svietidiel a lámp, ktoré umne spájajú škandinávsku jednoduchosť s extravagantným vzhľadom. Súhra ľahkosti a pôvabu sa odráža aj v elegantnom tvare kvapiek a zlatistom teple severného svetla, s ktorým je závesné svietidlo Anoli 1 navrhnuté. Úplne v duchu tradície severského dizajnu, ktorá je založená na jednoduchosti a úcte k prírode a životnému prostrediu, je navrhnutý pružný a pôvabný tvar tienidla. Závesné svietidlo Anoli 1 sa vďaka svojmu svetelnému dizajnu s optikou kvapiek bez problémov hodí do každej miestnosti a stane sa dekoratívnym zdrojom osvetlenia. Vďaka otvorenému tienidlu na spodnej strane sa svetlo šíri homogénne smerom nadol, takže sa v miestnosti môže šíriť priamo a bez oslnenia. Závesná lampa so svetelným zdrojom, ktorý šíri príjemné a teplé biele svetlo, vytvára útulnú a harmonickú atmosféru, vďaka ktorej je každý domov ešte útulnejší. Anoli 1 je dokonalá lampa do spálne alebo do obývačky a jedálne, kde vytvorí maximálnu pohodu. Napriek tomu sa výborne hodí aj na použitie v komerčných a gastronomických priestoroch, aby hosťom ponúkol útulnú atmosféru.

Veľmi jedinečný produkt Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 19 cm, zlatá od výrobcu so skvelou povesťou Nuura Aps získajte dnes v bezva akcii! Akčná cena 409,90 EUR.