Nemo Mr. Light stolná lampa, tienidlo pohyblivé

Pán Light - táto stolová lampa sníma čiapku Stolová lampa Mr. Light je navrhnutá ako hra klasických základných tvarov s kreatívnymi doplnkovými... viac informácií »
Nemo Mr. Light stolná lampa
Značka: NEMO
599,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pán Light - táto stolová lampa sníma čiapku Stolová lampa Mr. Light je navrhnutá ako hra klasických základných tvarov s kreatívnymi doplnkovými...

Pán Light – táto stolová lampa sníma čiapku Stolová lampa Mr. Light je navrhnutá ako hra klasických základných tvarov s kreatívnymi doplnkovými funkciami. Koleso základná doska s tenkým stojanom, valcové objímky a vertikálne otvorené zrezaného kužeľa tienidlo na lampu v čiernej tvorí Basis. Rameno s tromi kĺbmi pripevnenými k boku nesie tienidlo na lampu, takže ho je možné posunúť do strany a uvoľniť zdroj svetla. Na dotvorenie kreatívneho nápadu je tu žiarovka E27 (Ø max. 12 cm, pozri príslušenstvo). Tento veľmi obľúbený produkt Nemo Mr. Light stolná lampa, tienidlo pohyblivé ide získať v pohode na našom webe umiestnený v kategórii stolové lampy! Pozrite sa na ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za výhodnú cenu. Obľúbený výrobca zákazníkov NEMO pre vás pripravuje vysoko kvalitný tovar. To však nie je všetko, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od výrobcu NEMO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento lacný kus Nemo Mr. Light stolná lampa, tienidlo pohyblivé od značky so skvelou reputáciou NEMO máte možnosť nájsť dnes extra so zľavou. Aktuálne stojí u nás 599,90 EUR.