Nemo Kuta nástenné svietidlo, nepriame osvetlenie

Nepriamo vyžarujúce nástenné svetlo Kuta - svetelný zdroj čistej elegancie Nástenné svietidlo Kuta sa javí takmer ako zatmenie Mesiaca so svetelnou... viac informácií »
Nemo Kuta nástenné svietidlo
Značka: NEMO
350 EUR
Overiť dostupnosť »
Nepriamo vyžarujúce nástenné svetlo Kuta - svetelný zdroj čistej elegancie Nástenné svietidlo Kuta sa javí takmer ako zatmenie Mesiaca so svetelnou...

Nepriamo vyžarujúce nástenné svetlo Kuta – svetelný zdroj čistej elegancie Nástenné svietidlo Kuta sa javí takmer ako zatmenie Mesiaca so svetelnou aurou, ktorá je viditeľná okolo kruhového reflektora na stene. Hliníkový disk úplne tieni svetlo zo žiarovky, ktoré sa má vložiť na zadnú stranu, a môže byť podľa vašej preferencie orientovaný čiernou alebo bielou stranou smerom do miestnosti. Nástenná konzola a objímka sú vyrobené z pochrómovanej ocele a podčiarkujú elegantný a kvalitný charakter nástennej lampy.
Často vyhľadávaný produkt môžete nakúpiť bezstarostne tu u nás v známej kategórii nástenné svietidlá. Zaobstarajte si kvalitné produkty z tejto známej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Máme aj v ponuke ďalšie skvelé produkty od výrobcu NEMO. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Nemo Kuta nástenné svietidlo, nepriame osvetlenie od poprednej značky NEMO pohodlne zoženiete práve tu vo výhodnej akcii. Práve teraz len za 350 EUR.