Nástenné svietidlo Žaba v tvare plachetnice

Nástenná svetelná žaba vhodná pre deti v tvare plachetnice Ahoj a vyraz do nových svetov - žabie nástenné svietidlo do detskej izby vezme malých... viac informácií »
Nástenné svietidlo Žaba v tvare
Značka: Elobra
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenná svetelná žaba vhodná pre deti v tvare plachetnice Ahoj a vyraz do nových svetov - žabie nástenné svietidlo do detskej izby vezme malých...

Nástenná svetelná žaba vhodná pre deti v tvare plachetnice Ahoj a vyraz do nových svetov – žabie nástenné svietidlo do detskej izby vezme malých dobrodruhov cez more do neznámych krajín. Lampa do detskej izby s láskou navrhnutá a bohatá na detaily presvedčí svojou kvalitou – je vyrobená výlučne z dreva a natretá farbami bez obsahu rozpúšťadiel a na báze vody. Malý zdroj svetla v podobe žiarovky E14 je skrytý za plachtou a vytvára útulné nepriame svetlo. Svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky. Nástenné svietidlo sa dodáva s 2 m dlhou prípojnou šnúrou, ktorá je vybavená vypínačom.
Veľmi žiadaný produkt možno získať pohodlne tu na webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike za rozumné peniaze. To nie je všetko, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás tiež ďalšie kúsky značky Elobra. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka Elobra dlhodobo ponúka prvotriedny sortiment.

Tento najpredávanejší tovar Nástenné svietidlo Žaba v tvare plachetnice od spoločnosti so skvelým menom Elobra jednoducho môžete zaobstarať práve za super cenu! Teraz zaobstaráte len za 79,90 EUR.