Nástenné bodové svetlo List retro dizajn 1-pl.

Tento dizajnový kus obstaráte taktiež tu na našich stránkach umiestnený v sekcii bodové svetlá. Teraz môžete získať akčné kúsky zo spomínanej... viac informácií »
Nástenné bodové svetlo List retro dizajn
65 EUR80 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Tento dizajnový kus obstaráte taktiež tu na našich stránkach umiestnený v sekcii bodové svetlá. Teraz môžete získať akčné kúsky zo spomínanej...

Tento dizajnový kus obstaráte taktiež tu na našich stránkach umiestnený v sekcii bodové svetlá. Teraz môžete získať akčné kúsky zo spomínanej kategórie za rozumné peniaze. 1-plameňové nástenné bodové svetlo List – môže byť tiež inštalované na strope Nástenné bodové svetlo List nalakované čiernou farbou je kompletne vyrobené z kovu a je možné ho viacnásobne prestaviť. Nastavená variácia sa ľahko upraví integrovanými krídlovými skrutkami, čo tiež podčiarkuje priemyselný vzhľad u tohto technicky pôsobiaceho nástenného bodového svetla. Univerzálne použiteľné svietidlo pre obývačky a spálne, ako aj pre vstupné haly. Svietidlo List sa môže namontovať aj ako stropné svietidlo.

Veľmi žiadaný produkt Nástenné bodové svetlo List retro dizajn 1-pl. od značky s dlhou tradíciou FARO BARCELONA ľahko nájdete práve teraz v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Ponuka od 65 EUR.