Nástenná lampa Aiden na čítanie, starožitná mosadz

Nástenná lampa Aiden s bielym látkovým tienidlom a integrovanou LED lampou na čítanie Aiden sa skvelo hodí na osvetlenie obývačiek či spální. Okrem... viac informácií »
Nástenná lampa Aiden na čítanie
Značka: Lindby
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenná lampa Aiden s bielym látkovým tienidlom a integrovanou LED lampou na čítanie Aiden sa skvelo hodí na osvetlenie obývačiek či spální. Okrem...

Nástenná lampa Aiden s bielym látkovým tienidlom a integrovanou LED lampou na čítanie Aiden sa skvelo hodí na osvetlenie obývačiek či spální. Okrem vysokej funkčnosti má tiež vskutku klasický charakter. O útulné osvetlenie mäkkým svetlom na relax a oddych sa postará biele látkové tienidlo kruhového tvaru, ktoré sa v hornej časti mierne zužuje. Naopak, LED lampa na čítanie ponúka bodovo presné nasmerovanie svetelného lúča, čo sa ideálne hodí na čítanie. Na optimálne nasmerovanie možno tento zdroj svetla v tvare kompaktného valca otáčať aj naklápať. Na spodnej strane nástenného držiaka sú umiestnené dva spínače, vďaka čomu možno oba zdroje svetla zapínať a vypínať nezávisle od seba. Lampa na čítanie: – teplé biele svetlo (3 000 K) – 310 lm Tento dizajnový produkt Nástenná lampa Aiden na čítanie, starožitná mosadz získate ľahko tu u nás v populárnej rubrike vnútorné osvetlenie. Teraz kúpite parádne produkty zo spomínanej kategórie za priaznivú cenu. Významná značka Lindby vás obohatí o veľmi kvalitný sortiment. Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Preskúmajte u nás taky viac výrobkov značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Unikátny a obľúbený tovar Nástenná lampa Aiden na čítanie, starožitná mosadz od výrobcu so skvelou povesťou Lindby môžete zaobstarať aktuálne na webe za super cenu! Cena už od 90 EUR.