Moderné stropné svietidlo oceľové 3 -svetelné nastaviteľné – Jeana

Dodajte svojmu interiéru štýl s modernou stropnou lampou Jeana. Je vyrobený z ocele a zachováva si svoju prirodzenú farbu. Jeana má výšku 15,5 cm,... viac informácií »
Moderné stropné svietidlo oceľové 3 -svetelné nastaviteľné
Značka: QAZQA
37 EUR
Overiť dostupnosť »
Dodajte svojmu interiéru štýl s modernou stropnou lampou Jeana. Je vyrobený z ocele a zachováva si svoju prirodzenú farbu. Jeana má výšku 15,5 cm,...

Dodajte svojmu interiéru štýl s modernou stropnou lampou Jeana. Je vyrobený z ocele a zachováva si svoju prirodzenú farbu. Jeana má výšku 15,5 cm, dĺžku 50,5 cm a šírku 8 cm. Montážna doska má priemer 8 cm a výšku 2,5 cm. Stropné svietidlo doplníte 3 zdrojmi svetla, z ktorých každý má kovanie GU10 (max. 35 Watt). Uistite sa, že si ich objednáte samostatne. Lampu je možné stmievať pomocou externého stmievača (exkluzívne). Body je možné nastaviť oddelene od seba, takže vždy určujete, kam svieti osvetlenie. Jeana je perfektné stropné svietidlo do obývačky, spálne alebo kancelárie.
Tento dizajnový tovar ide zohnať už dnes tu u nás v rubrike bodove svetla. Teraz nájdete zľavnené výrobky v spomínanej kategórii na pár kliknutí. Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné kúsky od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý tovar Moderné stropné svietidlo oceľové 3 -svetelné nastaviteľné - Jeana od našej známej značky QAZQA môžete si kúpiť na našich stránkach teraz za skvelú cenu! Výhodne za 37 EUR.