Martinelli Luce Colibrì stojaca LED lampa rúrková

Trubicová stojacia lampa LED Colibrì pre priame a nepriame svetlo Štíhla stojacia lampa Colibrì LED v tvare trubice je veľmi moderná a jednoduchá. Tyč... viac informácií »
Martinelli Luce Colibrì stojaca LED lampa
Trubicová stojacia lampa LED Colibrì pre priame a nepriame svetlo Štíhla stojacia lampa Colibrì LED v tvare trubice je veľmi moderná a jednoduchá. Tyč...

Trubicová stojacia lampa LED Colibrì pre priame a nepriame svetlo Štíhla stojacia lampa Colibrì LED v tvare trubice je veľmi moderná a jednoduchá. Tyč je namontovaná vo vertikálnej forme a je vyrobená z čierneho eloxovaného hliníka. Na jednej strane je po celej výške tyče zabudovaný pás LED, ktorý sa nachádza za bielym polykarbonátovým difúzorom a vyžaruje teplé biele svetlo bez oslnenia. V závislosti od orientácie stojacej lampy vydáva priame alebo nepriame svetlo. Vďaka svojmu nenápadnému a elegantnému vzhľadu sa nenápadne začlení do mnohých štýlov bývania a obohatí ich príjemným svetlom. Sériu Colibrì navrhla Emiliana Martinelli v roku 2009. Jej otec založil spoločnosť Martinelli Luce, ktorá je zodpovedná za výrobu svietidiel. Je to kreatívna osoba, ktorá má vysoké remeselné zručnosti a uplatňuje ich v oblasti grafiky, maľby a tiež svetelnej inštalácie. – S vypínačom na kábli (vybavený zásuvným napájacím zdrojom). Unikátny a žiadaný tovar je k dispozícii ešte tu u nás v sekcii stojacie lampy. Preskúmajte parádne výrobky zo spomínanej sekcie za super peniaze! Táto značka Martinelli Luce má v stále ponuke špičkový sortiment. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa Martinelli Luce. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Martinelli Luce Colibrì stojaca LED lampa rúrková od známeho popredného výrobcu Martinelli Luce jednoducho môžete získať práve teraz v našej ponuke navždy výhodne. Výhodne teraz u nás za 969,90 EUR.