Luceplan Flia chodníkové svetlo, 3-pl., on/off

Trojlampový dizajn svietidla LED Flia na vonkajšie osvetlenie Ak hľadáte neobvyklé osvetľovacie predmety do exteriéru, nájdete ich v sérii Flia od... viac informácií »
Luceplan Flia chodníkové svetlo
Značka: Luceplan
889,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trojlampový dizajn svietidla LED Flia na vonkajšie osvetlenie Ak hľadáte neobvyklé osvetľovacie predmety do exteriéru, nájdete ich v sérii Flia od...

Trojlampový dizajn svietidla LED Flia na vonkajšie osvetlenie Ak hľadáte neobvyklé osvetľovacie predmety do exteriéru, nájdete ich v sérii Flia od spoločnosti Luceplan. Pretože Flia je všetko, len nie obyčajné vonkajšie svietidlo. Napoly cestné svetlo, napoly stojacia lampa alebo dokonca stĺpové svetlo, je vhodné do mnohých oblastí. Na chodníkoch alebo na terase – trojlampovým svietidlom s tromi rôznymi ramenami svietidla, ktoré sú veľmi filigránske a vyrobené z uhlíkových vlákien, sa všade zabezpečí to správne svetlo. Jemný dizajn svietidla tiež znamená, že splynie s okolím bez toho, aby pútalo veľkú pozornosť. Flia je model talianskeho výrobcu dizajnových svietidiel Luceplan, ktorý navrhol Alessandro Zambelli. Talian pracuje v oblasti priemyselného a produktového dizajnu, ako aj v oblasti experimentálnej tvorby, kde navrhuje inštalácie.
Tento lacný kus môžete nájsť bez ťažkostí tu na našom webe umiestnený v rubrike osvetlenie príjazdovej cesty! Pripravili sme pre vás výnimočné produkty z tejto známej sekcie za výborné peniaze! Tento výnimočný výrobca Luceplan dodáva pre svojich zákazníkov top tovar. U nás ponúkame viac, máme v ponuke však tiež viac tovaru značky Luceplan. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Luceplan Flia chodníkové svetlo, 3-pl., on/off od známeho dodávateľa Luceplan pohodlne zaobstaráte tu teraz práve za výborné peniaze. Aktuálne v akcii za 889,90 EUR.