Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off 120cm

Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia pre exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným... viac informácií »
Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl.
Značka: Luceplan
449,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia pre exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným...

Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia pre exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným riešením vonkajšieho osvetlenia: možno ho použiť ako cestné svietidlo pozdĺž ciest a príjazdových ciest aj ako pevne namontované podlahové svietidlo na okraji terasy. Keďže sa skladá zo štíhlej tyče z uhlíkových vlákien a relatívne malej hliníkovej hlavy svietidla, je menej objemné z hľadiska veľkosti a rozmerov a pomerne nenápadne zapadá do svojho okolia. Sériu svietidiel Flia navrhol pre výrobcu dizajnových svietidiel Luceplan taliansky dizajnér Alessandro Zambelli, ktorý okrem iného pracuje v oblasti priemyselného a produktového dizajnu, ale rád experimentuje aj v iných kreatívnych oblastiach a navrhuje napríklad aj inštalácie.
V zľave výrobok Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off môžete kúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu!

V zľave tento výrobok Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off 120cm od nášho známeho výrobcu Luceplan ide získať v našej aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 449,90 EUR.