Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm tmavosivá

Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým... viac informácií »
Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm
Značka: Luceplan
849,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým...

Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým dizajnom. Je to návrh nórskeho dizajnéra Daniela Rybakkena. Rybakken sa inšpiroval stavbou tradičných senníkov v jeho rodnej krajine. Ich typická štruktúra s mierne sklonenou plochou strechou, dvoma stenami na dlhých stranách a stredovou priečkou zodpovedá aj štruktúre svietidla Fienile path. Jeho telo je vyrobené z jedného hliníkového bloku. Teplé biele LED diódy sú integrované pod horným krytom. Ich svetlo smerujúce nadol zdôrazňuje štruktúru svietidla na cestu a poskytuje nepriame osvetlenie na oboch stranách. Svietidlo sa dodáva so stmievateľným ovládacím zariadením DALI. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK05 – Dobré podanie farieb: CRI 90 Tento exkluzívny produkt máte možnosť nájsť priamo na našich stránkach v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz kúpite ešte ďalšie výrobky z tejto obľúbenej sekcie za super peniaze!

Vysokokvalitný tovar Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm tmavosivá od spoločnosti s popredným postavením na trhu Luceplan ľahko môžete zohnať práve za super peniaze. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 849,90 EUR.