Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm, svetlosivá

Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým... viac informácií »
Luceplan Fienile chodníkové LED
Značka: Luceplan
849,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým...

Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým dizajnom. Je to návrh nórskeho dizajnéra Daniela Rybakkena. Rybakken sa inšpiroval stavbou tradičných senníkov v jeho rodnej krajine. Ich typická štruktúra s mierne sklonenou plochou strechou, dvoma stenami na dlhých stranách a stredovou priečkou zodpovedá aj štruktúre svietidla Fienile path. Jeho telo je vyrobené z jedného hliníkového bloku. Teplé biele LED diódy sú integrované pod horným krytom. Ich svetlo smerujúce nadol zdôrazňuje štruktúru svietidla na cestu a poskytuje nepriame osvetlenie na oboch stranách. Svietidlo sa dodáva so stmievateľným ovládacím zariadením DALI. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK05 – Dobré podanie farieb: CRI 90
Veľmi jedinečný produkt Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm, svetlosivá máte možnosť zaobstarať už dnes tu u nás v rubrike osvetlenie príjazdovej cesty! Získajte parádne výrobky z našej rubriky za priaznivú cenu.

Často vyhľadávaný tovar Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm, svetlosivá od známeho dodávateľa Luceplan máte možnosť získať tu za dobrú cenu! Teraz len za 849,90 EUR.