Luceplan Doi hladká phase dim 3000K mosadz/čierna

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa... viac informácií »
Luceplan Doi hladká phase
Značka: Luceplan
439,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa...

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa v tvare valca a magnetického protizávažia v tvare disku. Obe sú zavesené na strope a vďaka magnetizmu sa dajú rôzne polohovať. To má za následok aj rôzne smery osvetlenia valcového telesa svietidla. Doi je model od spoločnosti Luceplan, ktorý navrhli dvaja dizajnéri Marco Paolelli a Sandro Meneghello, ktorí v roku 2007 spoločne založili dizajnérske štúdio Meneghello Paolelli Associati. Ich poslaním je spojiť inovácie s konkrétnou túžbou po funkčnosti a kráse a ukotviť ich v tomto. Spolupráca s výrobcom svietidiel Luceplan vznikla prvýkrát v roku 2021, ale dlhodobo sa má rozširovať.
Tento zľavnený výrobok Luceplan Doi hladká phase dim 3000K môžete zaobstarať jednoducho na webe umiestnený v sekcii závesné svietidlá. Teraz si môžete vybrať parádne produkty z našej kategórie za najlepšie ceny. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Mrknite tiež na viac vybraných výrobkov značky Luceplan. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Luceplan pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitný tovar

Vynikajúci tovar Luceplan Doi hladká phase dim 3000K mosadz/čierna od známeho popredného výrobcu Luceplan ide zohnať práve teraz u nás až neuveriteľne lacno. Kúpiť teraz za 439,90 EUR.