Luceplan Doi, hladká, phase dim, 2700K čierna

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa... viac informácií »
Luceplan Doi
Značka: Luceplan
409,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa...

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa v tvare valca a magnetického protizávažia v tvare disku. Obe sú zavesené na strope a vďaka magnetizmu sa dajú rôzne polohovať. To má za následok aj rôzne smery osvetlenia valcového telesa svietidla. Doi je model od spoločnosti Luceplan, ktorý navrhli dvaja dizajnéri Marco Paolelli a Sandro Meneghello, ktorí v roku 2007 spoločne založili dizajnérske štúdio Meneghello Paolelli Associati. Ich poslaním je spojiť inovácie s konkrétnou túžbou po funkčnosti a kráse a ukotviť ich v tomto. Spolupráca s výrobcom svietidiel Luceplan vznikla prvýkrát v roku 2021, ale dlhodobo sa má rozširovať. Tento akčný produkt môžete zaobstarať bez problémov u nás v známej rubrike závesné svietidlá! Pripravili sme ešte ďalšie kúsky zo spomínanej rubriky za najnižšiu cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite tiež na ďalšie skvelé produkty od výrobcu Luceplan. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Obľúbený produkt Luceplan Doi, hladká, phase dim, 2700K čierna od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Luceplan dostanete momentálne na webe skutočne lacno! Výhodne za super cenu 409,90 EUR.