Luceplan Costanza stolová lampa D13if hliník/biela

Nadčasová dizajnová klasika - stolová lampa Costanza Tvarované tienidlo na lampu, ktoré akoby plávalo na filigránovom hliníkovom ráme: moderná a... viac informácií »
Luceplan Costanza stolová lampa D13if
Značka: Luceplan
319,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasová dizajnová klasika - stolová lampa Costanza Tvarované tienidlo na lampu, ktoré akoby plávalo na filigránovom hliníkovom ráme: moderná a...

Nadčasová dizajnová klasika – stolová lampa Costanza Tvarované tienidlo na lampu, ktoré akoby plávalo na filigránovom hliníkovom ráme: moderná a nadčasová stolová lampa Costanza inšpiruje už viac ako 30 rokov. Projektant a spoluzakladateľ talianskeho výrobcu značky Luceplan, Paolo Rizzatto, je zodpovedný za tento inovatívny koncept, ktorý existuje už od roku 1986 a medzitým rozrástla do rôznorodé rodiny svetiel. Špeciálnym dizajnovým prvkom je filigránová tyč, ktorá je pripevnená priamo k objímke a vykúka spod tienidlo na lampu . Táto páka preberá dôležitú funkciu, a to zapínanie a vypínanie žiarovky. Svetlo, ktoré je emitované smerom dole a hore cez tienidlo na lampu, umožňuje, aby okolie svietilo jemne a atmosféricky. Samotné tienidlo na lampu je vyrobené z robustného, umývateľného polyuretánu a má charakteristický a nadčasový kónický tvar, ktorý je tak typický pre sériu Costanza. Žiadaný tovar Luceplan Costanza stolová lampa je na získanie ľahko na stránkach v známej rubrike stolové lampy. Zaobstarajte si úplne nové produkty z tejto známej rubriky za super cenu.

Obľúbený a kvalitný produkt Luceplan Costanza stolová lampa D13if hliník/biela od známej spoločnosti Luceplan pohodlne získate zde teraz za outletovú cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 319,90 EUR.