Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K hliník

Stojacia lampa Compendium LED s bočným vyžarovaním v minimalistickom štíhlom dizajne Tento dávkovač svetla, ktorý navrhol Daniel Rybakken, nie je... viac informácií »
Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K
Značka: Luceplan
859,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Compendium LED s bočným vyžarovaním v minimalistickom štíhlom dizajne Tento dávkovač svetla, ktorý navrhol Daniel Rybakken, nie je...

Stojacia lampa Compendium LED s bočným vyžarovaním v minimalistickom štíhlom dizajne Tento dávkovač svetla, ktorý navrhol Daniel Rybakken, nie je práve stelesnením typickej stojacej lampy. Compendium sa prezentuje skôr ako nábytkový predmet s puristickým charakterom, takže stojacia lampa sa dokonale hodí na doplnenie moderne zariadených obývacích izieb. Zo základne stojacej lampy vychádza úzka tyč, ktorá je vybavená krytom. Ten zabezpečuje, že LED diódy integrované na jednej strane sú takmer úplne tienené. Teplé biele svetlo vyžaruje len v úzkom priestore a pri nasmerovaní na stenu poskytuje príjemné nepriame osvetlenie. – Vybavené nožným stmievačom na zástrčkovom kábli
Veľmi obľúbený produkt Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K hliník môžete získať bezstarostne na webe umiestnený v sekcii stojacie lampy. Preskúmajte ostatné produkty z tejto známej rubriky za výborné peniaze.

Neodolateľný tovar Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K hliník od obľúbenej značky Luceplan jednoducho môžete nájsť teraz v ponuke vo výpredajové akciu. Teraz nakúpite za 859,90 EUR.