Lucande Quinn stropné LED svietidlo nikel 3-pl.

Stmievateľné LED stropné svetlo Quinn vyrobené zo železa Svieži dizajn a pôsobivá technológia - stropné svetlo Quinn LED je skutočným prínosom pre... viac informácií »
Lucande Quinn stropné LED svietidlo nikel
Značka: Lucande
100 EUR140 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné LED stropné svetlo Quinn vyrobené zo železa Svieži dizajn a pôsobivá technológia - stropné svetlo Quinn LED je skutočným prínosom pre...

Stmievateľné LED stropné svetlo Quinn vyrobené zo železa Svieži dizajn a pôsobivá technológia – stropné svetlo Quinn LED je skutočným prínosom pre interiérový dizajn. tienidlo na lampu sa skladá z troch asymetrických štvorcov, ktorých spodná a horná časť sú zakryté LED diódami za opálovou silikónovou vrstvou. Svetelný výkon sa môže líšiť. Nástenný vypínač umožňuje zapínanie a vypínanie žiarovky ako obvykle. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 40% a 15%.
Veľa žiadaný tovar je dostupný v pohode na našom webe v populárnej rubrike stropné svietidlá! Máme pre vás akčné produkty z našej kategórie vo výhodnej akcii! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke tiež ďalšie vybrané kúsky značky Lucande. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný výrobok Lucande Quinn stropné LED svietidlo nikel 3-pl. od značky so zárukou kvality Lucande ľahko získate u nás právě za primerané peniaze. Práve možno objednať len za 100 EUR.