Lucande Lian stojaca LED lampa mosadz, čierna

Moderná stojaca LED lampa Lian s mosadznou úpravou a stmievačom, kvalitný produkt z Nemecka. Stojaca lampa Lian je využíva teplé biele diódy LED,... viac informácií »
Lucande Lian stojaca LED
Značka: Lucande
470 EUR600 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
Moderná stojaca LED lampa Lian s mosadznou úpravou a stmievačom, kvalitný produkt z Nemecka. Stojaca lampa Lian je využíva teplé biele diódy LED,...

Moderná stojaca LED lampa Lian s mosadznou úpravou a stmievačom, kvalitný produkt z Nemecka. Stojaca lampa Lian je využíva teplé biele diódy LED, ktoré svietia jasne a účinne, ale pomocou integrovaného dotykového stmievača sa dá takisto regulovať ich jas. Vďaka pamäťovej technológii sa hodnota jasu zachová aj vtedy, keď sa medzičasom lampa vypne. Svetelný prvok však pozostáva z dvoch zakrivených clôn s atraktívnym mosadzným povrchom, ktorý je prepracovaný ručne, a svetlo odráža veľmi teplým tónom. Hranatý podstavec svietidla slúži ako optický kontrast, ktorý je celý v matnej čiernej, a pekne kontrastuje s tienidlom na lampu. Svetlo vyžaruje z boku a lampa Lian je nepochybne veľmi krásny, vysokokvalitný zdroj svetla pre mnoho moderných obytných priestorov, ktorý sa vyrába a najlepšie spracováva v Nemecku.Veľmi obľúbený kus máte možnosť nakúpiť aktuálne u nás v kategórii stojacie lampy! Vyberte si parádne produkty z tejto známej rubriky za rozumné peniaze. Predná značka Lucande ponúka svojim zákazníkom prvotriedny tovar Pozrite so sami!

Tento kvalitný a žiadaný kus Lucande Lian stojaca LED lampa mosadz, čierna od značky so zárukou kvality Lucande môžete pohodlne kúpiť v súčasnosti za najnižšiu cenu. Cenovo vychádza na 470 EUR.