Lucande Lian stojaca LED lampa, čierna, hliník

Tvarovaná stojacia lampa LED Lian v čiernej farbe, integrovaný stmievač, vyrobená v Nemecku Lian presvedčí veľmi moderným dizajnom, pretože štíhla... viac informácií »
Lucande Lian stojaca LED lampa
Značka: Lucande
470 EUR600 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
Tvarovaná stojacia lampa LED Lian v čiernej farbe, integrovaný stmievač, vyrobená v Nemecku Lian presvedčí veľmi moderným dizajnom, pretože štíhla...

Tvarovaná stojacia lampa LED Lian v čiernej farbe, integrovaný stmievač, vyrobená v Nemecku Lian presvedčí veľmi moderným dizajnom, pretože štíhla stojacia lampa sa skladá z dvoch zakrivených panelov s matným čiernym povrchom, zatiaľ čo podstavec vo farbe hliníka slúži ako krásny kontrast. Pomocou zabudovaného dotykového stmievača môžete pohodlne a plynule meniť jas stojacej lampy. Pamäťová funkcia zabezpečuje, že zvolená hodnota sa zachová aj v prípade vypnutia a následného zapnutia svietidla. V obývacej izbe je stojacia lampa s LED diódami s teplou bielou farbou svetla skutočne krásnym lákadlom pre oči s útulným svetelným efektom a vďaka vynikajúcemu podaniu farieb (CRI>90) pôsobia farby v prostredí mimoriadne prirodzene. Povrch kovových prvkov bol dôkladne ručne opracovaný a celé svietidlo je produktom veľmi vysokej kvality, ktorý bol vyrobený v Nemecku. Vysokokvalitný výrobok Lucande Lian stojaca LED lampa, čierna, možno nakúpiť práve teraz na webe v populárnej rubrike stojacie lampy. Vyberte si nové produkty zo spomínanej sekcie za super cenu.

Unikátny a žiadaný produkt Lucande Lian stojaca LED lampa, čierna, hliník od skvelej a známej značky Lucande máte možnosť dostať zrovna v akcii. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 470 EUR.