Loon Mini Corpa Iris 3fázová 17cm čierna/šampanské

Loon Mini 3-fázové závesné svietidlo s čiernym korpusom a tónovaným sklom Corpa Iris Závesné svietidlo Loon Mini je dekoratívnou voľbou na vybavenie... viac informácií »
Loon Mini Corpa Iris 3fázová 17cm
Značka: Molto Luce
259,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Loon Mini 3-fázové závesné svietidlo s čiernym korpusom a tónovaným sklom Corpa Iris Závesné svietidlo Loon Mini je dekoratívnou voľbou na vybavenie...

Loon Mini 3-fázové závesné svietidlo s čiernym korpusom a tónovaným sklom Corpa Iris Závesné svietidlo Loon Mini je dekoratívnou voľbou na vybavenie 3-fázového koľajnicového systému. Má 3-fázový multiadaptér, záves a čierny valcovitý korpus Loon Mini, ako aj sklo Corpa Iris. Tá je atraktívne zafarbená, uzatvára vnútorný valec a v dolnej časti je cibuľovito zakrivená. Na spodnom konci je voľný okrúhly vývod svetla.
Tento exkluzívny tovar máte možnosť zaobstarať ľahko na webe v obľúbenej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz kúpite kvalitné výrobky z tejto kateógrie v bezva akcii! U nás toho nájdete oveľa viac, máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Molto Luce. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

V zľave tento produkt Loon Mini Corpa Iris 3fázová 17cm čierna/šampanské od spoľahlivej značky Molto Luce máte možnosť zaobstarať práve teraz za výborné peniaze! V súčasnosti za skvelú cenu 259,90 EUR.