Lindby Tjelle solárne LED svetlo, Ø 30 cm

Atraktívne LED solarna lampa svetlo Tjelle sférického tvaru vyrobené z čierneho plastu solarna lampa lampa Tjelle LED zaujme predovšetkým svojím... viac informácií »
Lindby Tjelle solárne LED svetlo
Značka: Lindby
29,90 EUR44,90 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Atraktívne LED solarna lampa svetlo Tjelle sférického tvaru vyrobené z čierneho plastu solarna lampa lampa Tjelle LED zaujme predovšetkým svojím...

Atraktívne LED solarna lampa svetlo Tjelle sférického tvaru vyrobené z čierneho plastu solarna lampa lampa Tjelle LED zaujme predovšetkým svojím nápadným dizajnom. Skladá sa z čierneho plastu a dymového sférického tienidlo na lampu s úzkym pásikom LED v strede. Po zapnutí generuje teplé biele svetelné body, ktoré svojím vzhľadom pripomínajú v noci hviezdne nebo . Vďaka malému hrotu zeme je žiarovka ideálna na inštaláciu na záhrade a vďaka solárnej a batériovej prevádzke je kedykoľvek mobilná. LED solarna lampa svetlo poskytuje šesť až osem hodín spoľahlivého svetla s plne nabitými batériami a jeho moderný exteriér je možné bez námahy integrovať do zvyšku dekorácie v záhrade. Stupeň krytia IP44 naznačuje, že je chránený proti striekajúcej vode. Môže byť tiež ľahko kombinovaný s inými svetlami v tejto sérii, čím sa vytvorí harmonický celkový obraz. Často hľadaný tovar Lindby Tjelle solárne LED svetlo, Ø 30 cm môžete získať aktuálne na stránkach zaradený v rubrike solárne dekoračné osvetlenie! Teraz si môžete zaobstarať ešte iné produkty z tejto sekcie z pohodlia domova! Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite tiež na viac osvedčených výrobkov od výrobcu Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný produkt Lindby Tjelle solárne LED svetlo, Ø 30 cm od dodávateľa s dlhou históriou Lindby môžete zaobstarať u nás teraz za priaznivú cenu! Aktuálne stojí u nás 29,90 EUR.