Lindby Ovirama stojaca lampa zo železa, čierna

Čierna stojacia lampa Ovirama s flexibilným ramenom Stojacia lampa Ovirama je celá vyrobená zo železa a má čiernu povrchovú úpravu. Jeho štíhly... viac informácií »
Lindby Ovirama stojaca lampa zo železa
Značka: Lindby
59,90 EUR69,90 EUR Zľava -14%
Overiť dostupnosť »
Čierna stojacia lampa Ovirama s flexibilným ramenom Stojacia lampa Ovirama je celá vyrobená zo železa a má čiernu povrchovú úpravu. Jeho štíhly...

Čierna stojacia lampa Ovirama s flexibilným ramenom Stojacia lampa Ovirama je celá vyrobená zo železa a má čiernu povrchovú úpravu. Jeho štíhly vzhľad v kombinácii s tmavou farbou pôsobí veľmi moderne a lineárne. Hlava svietidla je pomerne malá a vyžaruje svetlo smerom nadol. Vďaka flexibilnému ramenu svietidla ho možno nakláňať alebo otáčať, aby sa svetelné podmienky vždy prispôsobili individuálnym požiadavkám.
Obľúbený a akčný produkt Lindby Ovirama stojaca lampa zo železa, čierna môžete kúpiť práve na našich stránkach umiestnený v kategórii stojacie lampy! Teraz si môžete vybrať parádne výrobky zo spomínanej kategórie za parádnu cenu! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Slávny dodávateľ Lindby dodáva skvelé výrobky Urobte si radosť!

Tento unikátny tovar Lindby Ovirama stojaca lampa zo železa, čierna od skvelej značky Lindby pohodlne získate momentálne za priaznivú cenu! Ponuky od 59,90 EUR.