Lindby Marrie bodové LED svetlo s vypínačom čierne

Unikátny a žiadaný produkt je k dostaniu priamo tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike bodové svetlá! Máme pre vás ďalšie produkty z... viac informácií »
Lindby Marrie bodové LED svetlo s vypínačom
Značka: Lindby
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a žiadaný produkt je k dostaniu priamo tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike bodové svetlá! Máme pre vás ďalšie produkty z...

Unikátny a žiadaný produkt je k dostaniu priamo tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike bodové svetlá! Máme pre vás ďalšie produkty z našej kategórie za skvelú cenu.
Čierne nástenné LED bodové svetlo Marrie s nastaviteľným tienidlom na lampu a vypínačom Lampa Marrie presvedčí príjemne moderným dizajnom a chladno-elegantným vzhľadom, pretože povrchová úprava nástenného svietidla je čierna. Valcovitá hlava je spojená s rámom, ktorý má oválny tvar, prostredníctvom kĺbu, a preto sa môže podľa potreby otáčať a nakláňať. Vypínač je umiestnený priamo na ráme, takže nástenné bodové svetlo je možné ovládať priamo na mieste, preto je veľmi vhodné nainštalovať ho vedľa postele alebo gauča. Trvalo integrované diódy LED sú charakterizované dobrou účinnosťou a dostatočnou svietivosťou.

Tento najpredávanejší produkt Lindby Marrie bodové LED svetlo s vypínačom čierne od skvelého výrobcu Lindby dostanete v našej internetovej ponuke so zľavou. Ponuky od 34,90 EUR.