Lindby Kourtney závesná lampa, 1–pl.

Tento kvalitný a lacný produkt Lindby Kourtney závesná lampa, možno zakúpiť aktuálne na našom webe v rubrike závesné svietidlá. Mrknite na ešte... viac informácií »
Lindby Kourtney závesná lampa
Značka: Lindby
44,90 EUR49,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a lacný produkt Lindby Kourtney závesná lampa, možno zakúpiť aktuálne na našom webe v rubrike závesné svietidlá. Mrknite na ešte...

Tento kvalitný a lacný produkt Lindby Kourtney závesná lampa, možno zakúpiť aktuálne na našom webe v rubrike závesné svietidlá. Mrknite na ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky za akčnú cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, u nás nájdete viac osvedčených výrobkov značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. V očiach zákazníkov populárny výrobca Lindby vám ponúka vynikajúci tovar Závesné svietidlo Kourtney je potešením vďaka lesklému šedému sklenenému tienidlu Závesné svietidlo Kourtney sa skladá z jedného tienidla, ktoré je pripevnené k rovnému závesu. Sklenené tienidlo má moderný tvar valca a lesklý povrch v dymovo šedej farbe. Lesklý povrch sa po vypnutí javí ako nepriehľadný. Ak je ale spínač zapnutý, je svetelný zdroj jasne viditeľný a vytvára útulný svetelný obraz. Závesné svietidlo sa hodí najmä do moderne zariadeného prostredia. Najlepšie sa hodí do obývacej izby nad konferenčný stolík. Kourtney je možné samozrejme zavesiť aj v skupinách, aby svetlá spolu a účinne osvetľovali celú miestnosť.

Zľavnený produkt Lindby Kourtney závesná lampa, 1–pl. od značky so skvelou reputáciou Lindby je k dispozícii tu za výhodnú cenu. Akčná cena 44,90 EUR.