Lindby Jarte vonkajšie nástenné LED, 20 cm

Jednoduchá krása so sofistikovanosťou – vonkajšia nástenná LED lampa odolná voči morskej vode Jarte Vonkajšie nástenné svietidlo Jarte je... viac informácií »
Lindby Jarte vonkajšie nástenné LED
Značka: Lindby
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduchá krása so sofistikovanosťou – vonkajšia nástenná LED lampa odolná voči morskej vode Jarte Vonkajšie nástenné svietidlo Jarte je...

Jednoduchá krása so sofistikovanosťou – vonkajšia nástenná LED lampa odolná voči morskej vode Jarte Vonkajšie nástenné svietidlo Jarte je vyrobené z odolného ABS a polykarbonátu a má stupeň odolnosti proti nárazu IK08. Tmavo sivá farba má označenie RAL7024. Teplé biele svetlo vyžaruje nadol aj nahor, čím sa v tme stáva vynikajúcim orientačným svetlom. S IP65 je Jarte vonkajšia nástenná lampa ideálna na vonkajšie použitie. Ale nielen to: Jarte so svetlom vyžarujúcim nahor aj nadol je dokonca odolný voči morskej vode a môže sa použiť aj v pobrežných oblastiach. Ak máte okolo domu pripevnených niekoľko svetiel, výsledkom je harmonický vzhľad a eliminujú sa tmavé rohy. Svetelný zdroj je vhodný pre plynulé spojenie.
Tento kvalitný a lacný tovar môžete zohnať ľahko tu na webe zaradený v kategórii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho viac. Máme v ponuke viac skvelých produktov od značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Lindby dlhodobo dodáva veľmi kvalitné produkty.

Tento exkluzívny produkt Lindby Jarte vonkajšie nástenné LED, 20 cm od výrobcu s dobrým menom Lindby nájdete dnes za výpredajovú cenu. Produkt momentálne predávame za 50 EUR.