LEDVANCE SMART+WiFi Orbis Lisa stropné LED svetlo

Stmievateľné stropné LED svietidlo Orbis Lisa s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Lisa LED je vyrobené z ocele a polykarbonátu a... viac informácií »
LEDVANCE SMART+WiFi Orbis Lisa
Stmievateľné stropné LED svietidlo Orbis Lisa s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Lisa LED je vyrobené z ocele a polykarbonátu a...

Stmievateľné stropné LED svietidlo Orbis Lisa s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Stropné svietidlo Orbis Lisa LED je vyrobené z ocele a polykarbonátu a dodáva sa v čiernej a bielej farbe. Vďaka celkovému striedmemu dizajnu a okrúhlemu tvaru sa bez problémov začlení do rôznych obytných prostredí a je ideálny napríklad ako zdroj svetla v obývačke alebo spálni, v kancelárii alebo na chodbe. Stropné svietidlo je integrované s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Svietidlo je potom možné stmievať prostredníctvom aplikácie a hlasových príkazov a je možné nastaviť aj teplotu farieb. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farieb: 2 700 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz
Výnimočný a žiadaný produkt LEDVANCE SMART+WiFi Orbis Lisa môžete nájsť ľahko na našom webe umiestnený v rubrike smarthome stropné svietidlá! Vyhľadajte si úplne nové produkty z tejto populárnej kategórie za výborné peniaze. Vehlasný výrobca LEDVANCE SMART+ môže ponúknuť vynikajúce produkty A to ešte nie je všetko!

Kvalitný a lacný tovar LEDVANCE SMART+WiFi Orbis Lisa stropné LED svetlo od známej kvalitnej značky LEDVANCE SMART+ máte možnosť nakúpiť práve dnes za úplne najnižšiu cenu! Na našich stránkach za 129,90 EUR.