LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet, dĺžka 60 cm

LED svietidlo pod skrinku s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo LED pod skrinku je ideálnym zdrojom svetla v kuchyni a možno ho použiť pod... viac informácií »
LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet
LED svietidlo pod skrinku s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo LED pod skrinku je ideálnym zdrojom svetla v kuchyni a možno ho použiť pod...

LED svietidlo pod skrinku s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Svietidlo LED pod skrinku je ideálnym zdrojom svetla v kuchyni a možno ho použiť pod skrinkami alebo policami. Je vyrobený z hliníka a plastu a je v jednoduchej bielej farbe. Možno ho rýchlo a jednoducho namontovať pomocou lepiacich pásikov alebo skrutiek (obe sú súčasťou dodávky). Súčasťou je aj napájacia a riadiaca jednotka. Jas a teplotu farieb možno ovládať pomocou aplikácie a hlasového príkazu. Integrácia sa vykonáva pomocou technológie LEDVANCE SMART+ WiFi prostredníctvom siete WLAN. Špeciálne funkcie/kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje prednastavenia a automatizácie. – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje príslušný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farieb: 2 700 K – 6 500 K – stmievateľné – Sieťový protokol: WiFi 2,4 GHz – Napájacia jednotka (2 m) a riadiaca jednotka (5 cm) sú súčasťou dodávky
Kvalitný tovar LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet, možno získať v pohode na webe zaradený v rubrike smart home osvetlenie! Pripravili sme pre vás podobné produkty z tejto kateógrie vo výhodnej akcii!

Tento vynikajúci kus LEDVANCE SMART+ WiFi Undercabinet, dĺžka 60 cm od nášho výrobcu LEDVANCE SMART+ môžete pohodlne získať práve teraz na našej webovej stránke vo výhodnej akcii! Práve možno objednať len za 89,90 EUR.